Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací
close

akátové hřiště WOODY DOO

V souvislosti s expanzí do zahraničí jsme změnili název úspěšné produktové řady Bobr akát.

Pro české zákazníky je to změna. Starého známého samorostlého bobra totiž nahradil jiný, mladší samorost. Je to sice ještě štěně, ale má tu správnou jazykovou výbavu, aby snadno prodal, co ho Bobr naučil. Jméno "pro svět" jsme mu ušili na míru,
je hravé a voní dřevem.

Jmenuje se WOODY DOO.

přejít na woody doo


zavřít
chcete se stát
součástí
týmu
hřiště.cz?

Dětské hřiště a sportoviště v areálu výstaviště Floria v Kroměříži

Publikováno: 12. 10. 2015

26.9. byl v rámci Svatováclavských slavností otevřen nový zábavný park v areálu výstaviště Floria v Kroměříži.

Naše firma byla zapojena v přípravě projektu a také jsme byli dodavatelem herního a sportovního vybavení.

Hlavní atrakcí rozsáhlého dětského hřiště jsou téměř 9 m vysoké Tři věže obsahující 2 tobogány a mnoho jiných atrakcí. Další herní prvky jsou určeny především pro aktivní vyžití. Jsou z akátového dřeva, a to jak typové z řady Woody Doo, tak nové, atypické. Dále jsme zde instalovali dvě víceúčelová sportoviště Agorespace v nejvyšším kvalitativním provedení hliník-dřevo a ve spolupráci s firmou Mystic Construction betonový skate park.