Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací
close

akátové hřiště WOODY DOO

V souvislosti s expanzí do zahraničí jsme změnili název úspěšné produktové řady Bobr akát.

Pro české zákazníky je to změna. Starého známého samorostlého bobra totiž nahradil jiný, mladší samorost. Je to sice ještě štěně, ale má tu správnou jazykovou výbavu, aby snadno prodal, co ho Bobr naučil. Jméno "pro svět" jsme mu ušili na míru,
je hravé a voní dřevem.

Jmenuje se WOODY DOO.

přejít na woody doo


zavřít
chcete se stát
součástí
týmu
hřiště.cz?

Dětské hřiště v areálu Olešná ve Frýdku-Místku

Publikováno: 29. 10. 2014

V létě jsme dokončili dodávku na nové dětské hřiště na Olešné ve Frýdku-Místku v prostoru pod letním aquaparkem. Celé hřiště je vyrobeno v duchu pirátského světa, kde je využití nejen pro děti, ale i dospělé.

Hřiště se skládá ze čtyř částí, a to dvou hřišť pro děti, zážitkového hřiště a fitness hřiště. Dvě hřiště pro děti jsou z produktové řady dětské hřiště WOODY DOO, doplněné o herní prvky MOVEO.

Zážitkové hřiště obsahuje adrenalinové herní a balanční prvky, které jsou určeny větším dětem, ale i dospělým. Fitness hřiště obsahuje 5 cvičebních stanic ENERGI, které dobře doplní velmi využívaný in-line okruh přehrady Olešná.