Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací
close

akátové hřiště WOODY DOO

V souvislosti s expanzí do zahraničí jsme změnili název úspěšné produktové řady Bobr akát.

Pro české zákazníky je to změna. Starého známého samorostlého bobra totiž nahradil jiný, mladší samorost. Je to sice ještě štěně, ale má tu správnou jazykovou výbavu, aby snadno prodal, co ho Bobr naučil. Jméno "pro svět" jsme mu ušili na míru,
je hravé a voní dřevem.

Jmenuje se WOODY DOO.

přejít na woody doo


zavřít
chcete se stát
součástí
týmu
hřiště.cz?

Draci dobyli Krakov

Publikováno: 14. 08. 2017

koncem letošního léta jsme předali 3 dračí hřiště v Polsku v Krakově. Do projektu jsme byli zapojeni od samého počátku, kde jsme se setkali s investorem a architekty.

Poněvadž Krakov má ve znaku draka, na každém hřišti nějakého najdete. Pro největší lokalitu jsme vytvořili velkého draka Šmaka. Součástí každého hřiště jsou také naše fitness prvky Factory. Herní prvky jsou z řad Woody Doo a Rob Roy.