Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací
close

akátové hřiště WOODY DOO

V souvislosti s expanzí do zahraničí jsme změnili název úspěšné produktové řady Bobr akát.

Pro české zákazníky je to změna. Starého známého samorostlého bobra totiž nahradil jiný, mladší samorost. Je to sice ještě štěně, ale má tu správnou jazykovou výbavu, aby snadno prodal, co ho Bobr naučil. Jméno "pro svět" jsme mu ušili na míru,
je hravé a voní dřevem.

Jmenuje se WOODY DOO.

přejít na woody doo


zavřít
chcete se stát
součástí
týmu
hřiště.cz?

Hřiště v lesoparku MČ Praha-Řepy

Publikováno: 15. 10. 2015

Na konci září jsme dokončili rozsáhlou realizaci v krásném lesoparku v Praze Řepích.

Herní, relaxační a doplňkové prvky jsou rozmístěny na rozsáhlé ploše a všechny jsou v přírodním provedení. Dominantou je herní věž s tobogánem, která je umístěna v nejvyšší části parku a slouží také jako rozhledna. V horní části parku jsou také na volné ploše umístěny prvky pro psy z naší řady Agili. Herní a relaxační prvky jsou solitérně umístěny v rámci celého areálu podél nově zbudovaných cest. Centrální dětské hřiště je situováno ve spodní části lesoparku nad již dříve instalovaným fitness programem Factory.

Herní vybavení je z produktové řady Woody Doo a Rob Roy Natura, doplněno specifickými zvukovými prvky od firmy Richter Spielgeräte.