Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací
close

akátové hřiště WOODY DOO

V souvislosti s expanzí do zahraničí jsme změnili název úspěšné produktové řady Bobr akát.

Pro české zákazníky je to změna. Starého známého samorostlého bobra totiž nahradil jiný, mladší samorost. Je to sice ještě štěně, ale má tu správnou jazykovou výbavu, aby snadno prodal, co ho Bobr naučil. Jméno "pro svět" jsme mu ušili na míru,
je hravé a voní dřevem.

Jmenuje se WOODY DOO.

přejít na woody doo


zavřít
chcete se stát
součástí
týmu
hřiště.cz?

Otevření parkourového hřiště FLUX

Publikováno: 01. 05. 2014

14. dubna bylo slavnostně otevřeno námi realizované parkourové hřiště v Brně na Lesné.

Parkour vznikl v 90 letech 20 století ve Francii jako fyzická aktivita a metoda tréninku s účelem překonat překážky v cestě přizpůsobením svého pohybu danému prostředí. Tato nesoutěžní disciplína je stále více populární mezi mladou generací.

Městská část Brno sever, ohodnotila iniciativu mladých sportovců, vyhověla jejich přání a zainvestovala speciální hřiště pro parkour. Na ploše 240 m2 byl během zimních měsíců v premiéře realizován stavebnicový systém překážek FLUX. Tento nový produkt vznikl ve spolupráci s aktivními parkouristy a je koncipován tak, aby bylo možné stavět jednotlivá hřiště přímo na míru dané lokality. Použitými materiály věrně simuluje skutečné městské prostředí. Obsahuje stěnové a trubkové prvky, které lze vzájemně kombinovat a doplňovat.