Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací
close

akátové hřiště WOODY DOO

V souvislosti s expanzí do zahraničí jsme změnili název úspěšné produktové řady Bobr akát.

Pro české zákazníky je to změna. Starého známého samorostlého bobra totiž nahradil jiný, mladší samorost. Je to sice ještě štěně, ale má tu správnou jazykovou výbavu, aby snadno prodal, co ho Bobr naučil. Jméno "pro svět" jsme mu ušili na míru,
je hravé a voní dřevem.

Jmenuje se WOODY DOO.

přejít na woody doo


zavřít
chcete se stát
součástí
týmu
hřiště.cz?

Individuální projekty hřišť

Jsme hraví, tvořiví a zkušení. Inspirují nás děti a jejich svět fantazie bez hranic. Proto jim chceme vyjít vstříc a vytvořit prostor pro jejich rozvoj – bezpečná hřiště.

Hřiště, sportoviště i herní prvky na míru

Individuální a netypické projekty hřišť nás baví. Jsou důležitou součástí naší nabídky. Na přání zákazníka vytváříme originální netypové stavby – celky dětských hřišť. Řešíme koncepčně i výtvarně celé volnočasové a oddechové areály a sportoviště. Originální hřiště a herní prvky vznikají v našem kvalitním, fundovaném a zkušeném týmu designerů a projektantů.

Znalost problematiky dětských hřišť

Vítáme projekty a spolupráci s externími výtvarníky a architekty. Disponujeme kvalitním kreativním i technickým zázemím a dokážeme vyhovět jejich specifickým požadavkům. Do jejich výtvarných vizí umíme zakomponovat své zkušenosti i znalost problematiky dětských hřišť ověřenou letitou praxí. Ve společném tvůrčím procesu může vzniknout dílo originální i osobité, výtvarný objekt plnící původní účel hřiště se všemi jeho požadovanými technickými a bezpečnostními náležitostmi.

Bezpečná hřiště s funkčním designem

Dokážeme hřištím vtisknout punc originality, přitom dbáme vždy na užitnou hodnotu, funkční a kvalitní design, a přitom garantujeme potřebnou a požadovanou bezpečnost. I atypická hřiště jsou ve fázi dokončení realizace opatřena všemi potřebnými zkouškami a certifikáty.