Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací
close

akátové hřiště WOODY DOO

V souvislosti s expanzí do zahraničí jsme změnili název úspěšné produktové řady Bobr akát.

Pro české zákazníky je to změna. Starého známého samorostlého bobra totiž nahradil jiný, mladší samorost. Je to sice ještě štěně, ale má tu správnou jazykovou výbavu, aby snadno prodal, co ho Bobr naučil. Jméno "pro svět" jsme mu ušili na míru,
je hravé a voní dřevem.

Jmenuje se WOODY DOO.

přejít na woody doo


zavřít
chcete se stát
součástí
týmu
hřiště.cz?

O nás

Chceme dětem nabídnout bezpečné a kreativní prostředí pro hru. Chceme pro děti budovat místa – bezpečná dětská hřiště, kde se mohou společně potkávat a komunikovat, společně poznávat svět a rozvíjet se. Chceme, aby se hra jako tvůrčí proces, poznávací a výchovný prostředek stala běžnou součástí jejich života. Chceme podporovat sociální i fyzický rozvoj dětí jako předpoklad k jejich budoucímu aktivnímu přístupu k životu.

Výrobce dětských i sportovních hřišť

Jsme tvůrci a výrobci dětských a sportovních hřišť. Jsme českým producentem a na českém trhu vystupujeme pod jménem hřiště.cz, s. r. o. Ve světě jsou naše hřiště a herní prvky nabízeny výhradním partnerem firmou mmcité a. s. pod značkou playcité. Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem vlastních hřišť a herních prvků PIPE AGE, ROB ROY, WOODY DOO, CHA CHA BOX, MINIO, MOVEO, GEMO, ARAKNEA , CAVEA, FACTORY a FLUX.

Certifikovaná hřiště se všemi normami

Jsme výhradním distributorem amerického výrobce dětských hřišť Playworld Systems, Inc., a francouzské firmy AGORESPACE, výrobce víceúčelových sportovních hřišť. Všechny naše herní prvky a hřiště jsou v souladu s odpovídajícími normami a opatřeny platnými certifikáty. hřiště.cz, s. r. o., zavedla a používá systém managamentu jakosti ISO 9001:2001 a systém environmentálního managamentu ISO 14001:2005.

Osobitý design, vlastní materiály i funkční hřiště

Našim cílem je vytvářet vlastní hřiště, herní prvky, dětské herny, sportoviště a fitness, jejichž hlavními rysy jsou bezpečnost, kvalita a funkční design. 

Svým zákazníkům nabízíme hřiště certifikovaná, vyrobená z kvalitních materiálů, schopná odolat zátěži městských sídlišť. Hřiště s osobitým designem, který je podřízen maximální využitelnosti jednotlivých herních prvků a částí. Jsme si vědomi toho, jak výrazně se kvalitní forma podílí na vytváření vkusu a estetickém vnímání člověka. Víme, že hřiště jsou součástí okolního prostoru a musí být schopna, podle potřeby svou formou prostor dotvářet, jindy se podřídit nebo naopak danému prostoru dominovat. Na design hřišť a všech herních prvků klademe proto zvláštní důraz. Stejná hlediska se promítají i do tvorby našich projektů.

Individuální a netypické projekty hřišť nás baví a jsou důležitou součástí naší nabídky. Na přání zákazníka vytváříme originální, netypové stavby i celky dětských hřišť. Dokážeme hřištím vtisknout punc originality, přitom dbáme vždy na užitnou i estetickou hodnotu, funkční a kvalitní design a garantujeme potřebnou bezpečnost. I atypické hřiště či sportoviště je ve fázi dokončení realizace opatřeno všemi potřebnými certifikáty.

Hřiště má děti inspirovat k vlastnímu rozvoji

Naše dětská hřiště kladou na děti určité nároky. Preferujeme taková zařízení, která v největší možné míře podporují rozvoj fyzických schopností. Naši designéři a projektanti zcela respektují zájem, požadavky a schopnosti dětí, sledují ale i cíle výchovné a vzdělávací. Stále rozšiřujeme sortiment vlastních produktů a služeb, rozvíjíme naši filozofii.

Věnujeme se specifickým požadavkům dětí, teenagerů, dospělých i seniorů. Vedle dětských hřišť a výrobků určených zejména dětem, se v naší nabídce objevují i multifunkční hřiště a jiná sportovní zařízení sloužící široké veřejnosti. Víme, že sportování a cílené aktivity jsou obecně důležitým výchovným prostředkem a účinnou prevencí v boji proti kriminalitě.

Zaměřujeme se na aktivní odpočinek různých věkových i sociálních skupin. Podporujeme současný trend zdravého životního stylu, rodinnou výchovu a budování mezilidských a mezigeneračních vztahů.

Návrh, projekce a výroba dětských hřišť – herní prvky s tváří, která zaujme a motivuje k hraní i cvičení