Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací
close

akátové hřiště WOODY DOO

V souvislosti s expanzí do zahraničí jsme změnili název úspěšné produktové řady Bobr akát.

Pro české zákazníky je to změna. Starého známého samorostlého bobra totiž nahradil jiný, mladší samorost. Je to sice ještě štěně, ale má tu správnou jazykovou výbavu, aby snadno prodal, co ho Bobr naučil. Jméno "pro svět" jsme mu ušili na míru,
je hravé a voní dřevem.

Jmenuje se WOODY DOO.

přejít na woody doo


zavřít
chcete se stát
součástí
týmu
hřiště.cz?

Dětské hřiště v centrálním parku Rokle, Brno-Líšeň

Publikováno: 06. 11. 2014

Začátkem října jsme dokončili výstavbu nového dětského hřiště v parku Rokle, Brno-Líšeň, jako generální dodavatel. Celé hřiště je rozděleno do čtyř částí – hřiště pro mladší děti, starší děti, fitpark a klecové sportoviště. 

Pro mladší a starší děti byly použity herní prvky hlavně z řady WOODY DOO, doplněné o herní prvky DIKULO, TAY PLAYMOVEO.

Fitpark část obsahuje dvě fitness stanice FACTORY, vedle kterých se nachází víceúčelové sportovní hřiště CAVEA. Celé hřiště je doplněno o drobné vybavení dětských hřišť– prvky jako např. dubové lavice, koše či pítko.