Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací
close

akátové hřiště WOODY DOO

V souvislosti s expanzí do zahraničí jsme změnili název úspěšné produktové řady Bobr akát.

Pro české zákazníky je to změna. Starého známého samorostlého bobra totiž nahradil jiný, mladší samorost. Je to sice ještě štěně, ale má tu správnou jazykovou výbavu, aby snadno prodal, co ho Bobr naučil. Jméno "pro svět" jsme mu ušili na míru,
je hravé a voní dřevem.

Jmenuje se WOODY DOO.

přejít na woody doo


zavřít
chcete se stát
součástí
týmu
hřiště.cz?

Nové výrobní prostory a výroba akátových prvků

Publikováno: 27. 03. 2015

Začátkem letošního roku jsme nově zbudovali výrobní a skladové prostory. Na ploše více než 2.000 m2, probíhá celý výrobní proces od počátečního opracování surového materiálu, po sestavování dílčích částí prvků, jejich skladování až po expedici. V návaznosti na nové výrobní kapacity jsme kompletně převedli pod svoji záštitu výrobu i montáž akátových prvků. Plně ve vlastní režii, jsme zahájili výrobu oblíbené produktové řady Woody Doo.

Věříme, že díky novému truhlářskému i zámečnickému provozu budeme ještě flexibilnější a budeme moci ještě lépe reagovat na přání a požadavky našich zákazníků.