Jsme česká firma hřiště.cz. Jsme tvořiví, hraví a zkušení

Už více než 15 let vkládáme svou invenci do budování dětských hřišť a prvků a naše práce nás stále baví. Hřiště vyvíjíme, navrhujeme, vyrábíme, projektujeme a stavíme.

Inspirují nás děti, jejich pohled na svět, fantazie bez hranic. Obdivujeme jejich schopnost tvořivě si hrát, a tak se přirozeně rozvíjet. Naše úsilí směřuje k tomu děti neomezovat, pouze jim nabídnout další možnost učit se hrou v bezpečném, příjemném a esteticky hodnotném prostředí.

Máme rádi přírodu i architekturu měst. Jsme citliví k prostoru, který nás obklopuje. Respektujeme vztahy okolí a vnímáme genia loci. Jsme si vědomi toho, že hřiště musí prostor dotvářet, jindy se mu podřídit nebo místu dominovat.

Jsme zaměřeni na design. Spojujeme tvar, funkci a kvalitu v jeden celek. Víme, jak výrazně se forma podílí na vytváření vkusu a na estetickém vnímání člověka.

Dbáme na bezpečnost dětí. Vycházíme z jejich dovedností i z míry rizika, které jsou samy schopny předvídat.

Naše herní prvky kladou na děti určité nároky. Preferujeme taková zařízení, která v největší možné míře podporují rozvoj fyzických schopností.

Pod obchodní značkou playcité expandujeme do zahraničí. Společně s firmou mmcité a.s., se ucházíme o nové projekty mimo naši republiku.

Stále rozšiřujeme sortiment vlastních produktů a služeb, rozvíjíme naši filosofii. Zakládáme si na kvalitní typové produkci, ale zároveň nás zajímá vše, co je jiné, nové a netypické.

Individuální projekty jsou pro nás výzvou. Jsou důležitou součástí naší nabídky.

Vítáme i spolupráci s externími výtvarníky a architekty. Disponujeme kvalitním kreativním i technickým zázemím a dokážeme vyhovět různým specifickým požadavkům. Do výtvarných vizí umíme zakomponovat své zkušenosti i znalosti ověřené letitou praxí. I atypický projekt lze opatřit všemi potřebnými zkouškami a certifikáty.

Tvoříme stabilní tým. V našich řadách jsou odborníci na design, zkušení projektanti, zahradní architekti, obchodníci.

Zaměstnáváme specialisty z oborů pedagogika, tělesná výchova, zpracování dřeva, strojírenství a stavebnictví. Spolupracujeme s řadou externích odborníků.

Jsme komunikativní. Rádi se s Vámi setkáme, vyslechneme Vás, podělíme se o naše zkušenosti a navrhneme Vám nová řešení. Těšíme se na Vás.